Доброго дня, любі діти та батьки. Пропоную ва сьогодні відгадати загадки,прослухати та подивитись казку «Снігуронька».
Стало біло навкруги –
Я розпушую сніги,
Наганяю холоди,
Води сковую в льоди,
В дружбі з дітьми я всіма.
Здогадались? Я – …
(Зима)
Хто це мчиться на оленях
В саночках легких сріблених?
Хай запалить нам ялинку
Й засміється дзвінко-дзвінко
(Снігуронька)
0 comments:
Дописати коментар